A Hello egy kreatív kollektíva, ahol változatos ügyfelekkel, izgalmas kommunikációs kihívásokkal és egy összetartó csapattal várjuk új account managerünket!

Téged keresünk, ha:
- imádsz az ügyfelekkel kommunikálni
- egy-egy projektet bekötött szemmel is könnyedén menedzselsz
- nem csak szummázni tudsz az Excelben
- önállóan tudsz prezentálni
- nem riadsz vissza a határidőktől
- van már kommunikációs projekt management tapasztalatod (minimum 2 év)
- annyira proaktív vagy, hogy már tegnap jelentkeztél hozzánk

Feladatok:
- kiemelt kapcsolattartás a rád bízott ügyfelekkel
- komplex kommunikációs projektek menedzselése
- árajánlatok készítése, az adott projektek lebonyolítása
- a piaci- és ügyféligények folyamatos figyelése

Amit ajánlunk:
- változatos, izgalmas projektek és ügyfelek
- kutyabarát munkahely, terápiás simogatásokkal
- kellemes irodai környezet, sok nevetéssel és jó hangulattal, de hagyunk teret az otthoni munkavégzésnek is

Ha tetszik, amit látsz, jelentkezz a work@helloagency.hu e-mail címen egy cv-vel és egy motivációs levéllel!

tovább a weboldalra
Értem