A Hello Kommunikációs ügynökség ACCOUNT manager pozícióban keresi új csapattagját!

Ügyönökségünk keresi több éves kommunikációs/reklám/média ügynökségben account manageri tapasztalattal rendelkező munkatársát!

Téged keresünk, ha:
- imádsz az ügyfelekkel kommunikálni
- egy-egy projektet bekötött szemmel is könnyedén menedzselsz
- nem csak szummázni tudsz az Excelben
- önállóan tudsz prezentálni
- nem riadsz vissza a határidőktől
- van már kommunikációs projekt management tapasztalatod (minimum 2 év)
- van kommunikációs/reklámügynökségben szerzett munkatapasztalatod (minimum 2 év)
- az angol nyelvet magabiztosan beszéled
- annyira proaktív vagy, hogy már tegnap jelentkeztél hozzánk

Feladatok:
- kiemelt kapcsolattartás a rád bízott ügyfelekkel
- új ügyfelek megkeresése, a Hello prezentálása
- komplex kommunikációs projektek menedzselése a folyamat elejétől a végéig
- árajánlatok készítése, az adott projektek lebonyolítása
- a piaci- és ügyféligények folyamatos figyelése

Előny, ha:
- van jogosítványod és tudsz is vezetni

Amit ajánlunk:
- változatos, izgalmas projektek és ügyfelek
- kutyabarát munkahely, terápiás simogatásokkal
- kellemes irodai környezet, sok nevetéssel és jó hangulattal, de hagyunk teret az otthoni munkavégzésnek is

Cím: 1117 Budapest, Szerémi út 7/a.
E-mail: job@helloevent.hu

  • Cím: 1117 Budapest, Szerémi út 7/a.
  • E-mail: job@helloevent.hu
  • Pozíció: Senior Account Manager (4+ év)
tovább a weboldalra
Értem