Nemzetközi médiaügynökség csapatába
Senior Integrated Media Planner
munkatársat keresünk.

Miért jó náluk dolgozni?
• felelősségteljes munka vár stabil, folyamatosan fejlődő nemzetközi cégnél, egy agilis csapat tagjaként
• igényes budapesti munkakörnyezetben töltheted idődet
• szerteágazó ügyfélportfolión dolgozhatsz
• versenyképes jövedelmet nyújtunk, egyéb juttatásokkal
• továbblépési lehetőséget biztosítunk
• támogató vezetők segítik munkádat

Feladataid lesznek:
• az ügyfelek média stratégiájának kidolgozása
• taktikai média tervezés (offline & online, integrált)
• kapcsolattartás az ügyfelekkel, az ügyfelek kéréseinek kiszolgálása
• média kampányok teljes körű managementje
• prezentációk készítése és prezentálása az ügyfeleknek magyar és angol nyelven egyaránt
• média tréningek tartása az ügyfeleknek magyar és angol nyelven
• kapcsolattartás a kreatív ügynökségekkel és a média partnerekkel
• média tendereken való részvétel
Te vagy a mi emberünk, ha:
• több éves szakmai tapasztalatod van hasonló munkakörben (média ügynökség, digitális ügynökség)
• analitikus szemlélet jellemez
• ismered a médiatervező szoftvereket (Nielsen/Arianna, TGI, Kantarmedia, Gemius)
• magabiztos angol nyelvtudással bírsz, írásban és szóban egyaránt
• önálló, felelősségteljes munkastílusod van
• jó kommunikálsz, és prezentációs készségeidet ügyesen használod
• széleskörű médiapiaci ismerettel rendelkezel
• előny: közgazdász diploma, szakmai angol nyelvismeret, komplex feladatok megoldására való képesség

Munkavégzés helye:
• Budapest, V. kerület, jelenleg home office

Jelentkezésed várjuk: almasi.erzsebet@humanplus.hu emailcímre.

Értem