Offline (TV, rádió, közterület, sajtó, mozi) médiakampányok menedzselésével foglalkozó csapatunkba keresünk senior kollégát!
Elsődlegesen TV kampányok tervezése és menedzsmentje lesz a feladatod, valamint a junior tervező és médiavásárló kollégák szakmai támogatása.

Feladataid lesznek:
• Médiakampányok tervezése, megvalósítása és menedzsmentje
• Médiatervező és -vásárló kollégák munkájának szakmai koordinálása
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel
• Stratégiai tervezési feladatok
• Médiatendereken a terület szakmai képviselete
• Riportok készítése

Te vagy az ideális jelentkező, amennyiben:
• Legalább 4 éves tapasztalatot szereztél médiatervezési területen
• Az Excelt és Power Point-ot profi szinten ismered és használod
• A médiapiaci szoftverek használatában verhetetlen vagy (AdexSpot, Arianna, TGI, stb.)
• Kiemelkedő kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel bírsz
• Proaktív, precíz és rugalmas vagy
• Angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt magabiztos, tárgyalóképes

Amire Tőlünk számíthatsz:
• Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
• Home office lehetőség
• Amikor az irodában vagyunk open officeban dolgozunk, folyamatosan inspirálva egymást
• Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra

Jelentkezz hozzánk karrieroldalunkon keresztül!

tovább a weboldalra
Értem