AdServer | data-driven marketing | paid advertising | DCO | Ad Verification
Téged sem hoznak zavarba a fenti kifejezések, sőt elképzelni sem tudod a mindennapjaidat nélkülük?

Jelentkezz hozzánk Ad Tech Specialist pozícióba, és támogasd folyamataink optimalizálását és hatékony működését!

Feladataid lesznek:
o Riportok automatizációja
• Digitális és offline médiakampányok riportjaink automatizálása
• Aktuális állapotok felmérése, manuális feladatok csökkentése
o Ügynökségi csoporton belül, a terület szakmai képviselete
• Ad tech munkacsoportba való bekapcsolódás
o Adserver feltöltés automatizációja
• CM, Sizmek, Gemius adserverekben történő automatikus placement struktúra kialakítása
o Ad Verification eszközök használatának bevezetése
o API-n keresztüli programmatic kampány optimalizáció
o DCO megoldások esetén Project Management szerepkör
o Analitikai és mérési projektek támogatása
• Szükség esetén BigQuery adatelemzés

Téged keresünk, amennyiben igaz Rád:
o Dolgoztál már többféle Adserverrel
o Ismered és használod a Google Analytics statisztikáit
o Jártas vagy attribúciós modellezés, mérési és analitikai kérdésekben
o Microsoft office alkalmazásokat profin használod (Excel, Power Point, Access)
o Angol nyelvtudásod magabiztos, tárgyalóképes

Több mint előny, ha az alábbi területekkel találkoztál már:
o PPC vagy programmatic
o Adatvizualizációs megoldások
o BigQuery tapasztalat

Amit mi biztosítunk:
o Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
o Szakmai fejlődési lehetőség
o Nemzetközi ügynökségi háttér
o Home office lehetőség
o Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra

Jelentkezz hozzánk karrieroldalunkon keresztül!

tovább a weboldalra
Értem