VMLYR BUDAPEST - SENIOR ART DIRECTOR MUNKAKÖR

Ha szívesen lennél kreatív csapatunk tagja és szerinted megfelelsz az alábbiaknak, várjuk jelentkezésed!

Amit ebben a munkakörben várunk:
• 3-4 év (ideális esetben reklámügynökségnél töltött) art director-i tapasztalat
• kreatív projektek profi menedzselése
• koncepcionális gondolkodás nagy, nemzetközi márkákhoz mérten
• mindennapi szoros együttműködés szövegíró pároddal
• vizuális koncepciók kialakítása, grafikai anyagok tervezése
• Adobe programok professzionális használata Photoshop, inDesign, Illustrator
• legújabb vizuális és digitális trendek, nyomdai technikák, design ismeret
• megújuló kreativitás, folyamatos ötletelés
• precizitás, kitartó - önálló munkavégzés, az önállóság mellett készség a csapatmunkára
• szoros együttműködés az account részleggel, operátorokkal, grafikusokkal és art directorokkal
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• magabiztos prezentációs készség
• csapatvezetői tapasztalat előnyt jelent

Amit cserébe kínálunk:
• intenzív fejlődési lehetőség nagy márkákon és integrált projekteken
• profi és tapasztalt csapat
• versenyképes fizetés, nemzetközi ügynökségi háttér
• kreatív inspiráló közeg, kellemes irodai környezet (kutyabarát!)
• rugalmas munkaidő, home office

Fényképes CV-det „SENIOR ART DIRECTOR” megjelöléssel és nettó fizetési igényeddel együtt ide várjuk: hr.budapest@vmlyr.com

  • Cím: 1123 Budapest, Alkotás út 53. MOM Park C. / II.
  • E-mail: hr.budapest@vmlyr.com
  • Pozíció: Senior Art Director (4+ év)
tovább a weboldalra
Értem