Magyarország meghatározó, integrált, független reklámügynöksége az ACG Reklámügynökség Kft. keresi KONTROLLER munkatársát.

Ezekre a feladatokra számíthatsz nálunk - a teljesség igénye nélkül:

• részvétel a havi/éves pénzügyi kimutatások/riportok összeállításában,
• a meglévő számla-projektkezelő, valamint könyvelési rendszerek karbantartása és fejlesztése,
• automatizálási és optimalizálási projektekben való aktív részvétel,
• a havi zárás kapcsán felmerülő feladatok elvégzése (költségfelosztások, elhatárolások, analitikák készítése),
• terv-tény eltérések elemzése, szöveges beszámoló készítése,
• részvétel az üzleti terv készítésében,
• költség- és bevételadatok elemzése,
• vezetői jelentések, prezentációk készítése,
• ad-hoc kimutatások készítése,
• szolgáltatáshoz kapcsolódó szerződések/számlák véleményezése, hibák esetén a korrekciók menedzselése,
• szoros együttműködés a szakterületekkel.

Amit kérünk:

• szakirányú felsőfokú végzettséget (főiskola/egyetem),
• minimum 3-5 éves releváns kontrolling/pénzügyi tapasztalatot,
• naprakész számviteli és adózási ismereteket (reklámadó, reklámtörvény ismerete nagyon jól jön nálunk),
• MS Excel magas szintű gyakorlati ismeretet,
• magabiztos angol nyelvtudást, amit, ha nem is napi szinten, de rendszeresen használhatsz nálunk

Ezért cserébe kínálunk:

• önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört,
• változatos feladatokat,
• szakmailag kiváló vezetői csapatot,
• egyedi, trendi, kutyabarát irodát („Év irodája: 1. helyezett – 2017”),
• homeoffice lehetőséget (nem csak a Covid miatt és alatt)

  • Cím: 1027 Budapest, Henger utca 2/B
  • E-mail: job@acg.hu
  • Pozíció: Controller
tovább a weboldalra
Értem