Senior Account Managert keresünk a Hello Event csapatába!

Téged keresünk, ha:
- imádsz az ügyfelekkel kommunikálni
- egy-egy projektet akár bekötött szemmel is könnyedén koordinálsz
- nem csak szummázni tudsz az Excelben
- önállóan tudsz prezentálni
- nem riadsz vissza a határidőktől
- jól ismered az ügynökségi világot
- az angol nyelvet magabiztosan beszéled
- annyira proaktív vagy, hogy már tegnap jelentkeztél hozzánk

Feladatok:
- kiemelt kapcsolattartás a rád bízott ügyfelekkel
- új ügyfelek megkeresése, a Hello Event prezentálása
- komplex kommunikációs projektek menedzselése a folyamat elejétől kezdve
- árajánlatok készítése, az adott projektek lebonyolítása
- a piaci- és ügyféligények folyamatos figyelése

Előny, ha:
- van már kommunikációs projekt management tapasztalatod (minimum 2 év)
- van kommunikációs/reklámügynökségben szerzett munkatapasztalatod (minimum 2 év)
- erős sales skillekkel rendelkezel
- van jogosítványod és tudsz is vezetni

Amit ajánlunk:
- hosszú távú karrierépítési lehetőség
- új kihívások és új területek megismerése
- változatos, izgalmas projektek
- stabil munkahely, biztos háttér

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a job@helloevent.hu e-mail címen lehet.
Kérjük, hogy a levél tárgyában jelöld meg a pozíciót, amire jelentkezel!

  • Cím: 1117 Budapest, Szerémi út 7/a.
  • E-mail: arva.kata@helloevent.hu
  • Pozíció: Senior Account Manager (4+ év)
tovább a weboldalra
Értem