Megvan benned minden, amit keresünk? legalább 3 éves klasszikus display médiatervezői és legalább 1 éves programmatic vagy PPC médiatervezői tapasztalattal rendelkezel

Megvan benned minden, amit keresünk?

legalább 3 éves klasszikus display médiatervezői és legalább 1 éves programmatic vagy PPC médiatervezői tapasztalattal rendelkezel
analitikus gondolkodású és proaktív vagy
profin kommunikálsz szóban és írásban angol nyelven is
ismered és követed a legújabb médiapiaci trendeket
magabiztosan, ügyesen tárgyalsz, prezentálsz
precíz vagy a munkavégzésben, odafigyelsz a legapróbb részletekre is
professzionális környezetben szeretnél fejlődni
profin használod a MS Excelt és PowerPointot
Év Irodája győztes környezet
rengeteg program és juttatás

Mik lesznek a feladataid?

Account Manager csapattal folyamatos kapcsolattartás (ők az egykapus kapcsolattartók az ügyfelek felé)
klasszikus display & programmatic területhez kapcsolódó tervezési (taktikai és stratégiai) illetve tanácsadási feladatok
kampányok setup-ja, menedzsmentje és optimalizálása
kampányok teljesítményét értékelő riportok készítése
médiatulajdonosokkal való egyeztetések

Amit mi kínálunk
professzionális környezet
fejlődési lehetőség
házon belüli szakmai, kommunikációs és készségfejlesztő tréningek
fiatalos, vidám környezet, összetartó csapat

Hogyan jelentkezz?
Pályázatod (önéletrajz fotóval, kísérőlevél) a jelige (digit_planner_programmatic) és fizetési igényed megjelölésével az alábbi címre küldd: job.hungary@dentsu.com

tovább a weboldalra
Értem