Megvan benned minden, amit keresünk? legalább 3 éves klasszikus display médiatervezői tapasztalattal rendelkezel,
nem feltétel, de előny ha emellett programmatic kampányokat is terveztél és menedzseltél már

Megvan benned minden, amit keresünk?

legalább 3 éves klasszikus display médiatervezői tapasztalattal rendelkezel,
nem feltétel, de előny ha emellett programmatic kampányokat is terveztél és menedzseltél már,
profin kommunikálsz szóban és írásban angol nyelven is,
naprakész vagy a szakterület kutatási szoftvereinek használatában,
ismered és követed a legújabb médiapiaci trendeket,
magabiztosan, ügyesen tárgyalsz, prezentálsz,
precíz vagy a munkavégzésben, odafigyelsz a részletekre,
professzionális környezetben szeretnél fejlődni,
magas szinten ismered a MS Excelt és PowerPointot.

Mik lesznek a feladataid?

klasszikus display & programmatic kampányokhoz* kapcsolódó taktikai és stratégiai ajánlatok készítése az ügyfelek számára (*ha programmatic területen még nincs tapasztalatod, ne aggódj, nálunk megszerezheted hozzá a tudást),
display (direct buy & programmatic pmp) kampányokhoz kapcsolódó taktikai és stratégiai ajánlatok készítése az ügyfelek számára,
vásárlási stratégia kialakítása, a médiatulajdonosokkal való egyeztetések és napi kapcsolattartás lebonyolítása,
beérkező ajánlatok kezelése, értékelése,
kampányok menedzselése, minőségbiztosítása, kapcsolattartás házon belül az account csapattal,
kampányok eredményeinek elemzése,
prezentációk írása és tartása ügyfelek számára.

Amit mi kínálunk

professzionális környezet
fejlődési lehetőség
házon belüli szakmai, kommunikációs és készségfejlesztő tréningek
fiatalos, vidám környezet, összetartó csapat
Év Irodája győztes környezet
rengeteg program és juttatás

Hogyan jelentkezz?

Pályázatod (önéletrajz fotóval, kísérőlevél) a jelige (digit_planner) és fizetési igényed megjelölésével az alábbi címre küldd: job.hungary@dentsu.com

tovább a weboldalra
Értem