Gyere hozzánk Account Managernek!

Te vagy a hiányzó láncszem csapatunkból, ha:

• Jártas vagy a social mediaban és digitális marketingben
• Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
• Szereted, amit csinálsz és elkötelezett vagy
• Szenzációs szervezőkészséged van
• Precíz, megbízható és kitartó vagy
• Nagyszerűen dolgozol csapatban, de önállóan is megállod a helyed
• Jól tudsz kommunikálni az ügyfelekkel, megérted őket fél szavakból is
• Legalább középfokon beszélsz angolul
• Részt vettél integrált kampányok lebonyolításában (produkciós tapasztalat)

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Cool márkák
• Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
• Jó hangulatú, lendületes csapat
• Barátságos környezet
• Újlipótvárosi iroda
• Változatos, izgalmas feladatok

Önéletrajzod a job@doupla.com-ra várjuk.
További infók a pozícióról: http://bit.ly/Digital_Account_Manager_wanted

  • Cím: XIII. kerület
  • E-mail: job@doupla.com
  • Pozíció: Account Executive / Media Planner (2-4 év)
tovább a weboldalra
Értem